23.6 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија Градоначалникот на Куманово Максим Димитриевски: НексТајм не се Вмровци..

Градоначалникот на Куманово Максим Димитриевски: НексТајм не се Вмровци..

Translate (Eng):[gtranslate]

Градоначалникот на Куманово, Максим Димитриевски во гостувањето во Студио 10 на ТВ 24 порача:

Некст тајм не се вмровци. Имавме концерт со над 15 илјади граѓани во Куманово и луѓето уживаа во тој настан.

Не ги делам луѓето по никаква основа и ги вреднувам по добри и лоши, посветени и непосветени“, истакна Димитриевски

РЕКЛАМА

24news

- Реклами -