31.9 C
Ohrid
четврток, јули 29, 2021
Почетна Свет Шест години затвор за јутјуберот Станислав: Ја снимал неговата бремена сопруга како...

Шест години затвор за јутјуберот Станислав: Ја снимал неговата бремена сопруга како умира за да собере лајкови !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Рускиот јутјубер Станислав Решетњак е осуден на шест години затвор откако беше уапсен минатата година додека ја снимаше неговата бремена сопруга додека таа умираше, пренесуваат руските медиуми.

Решетников, на својот јутјуб канал Рифлај, наводно ја принудил Валентина Григорјева да излезе на балконот облечена само во долна облека, додека температурата надвор била под нулата, а за тоа бил платен 1.000 долари од еден следбеник.

 

РЕКЛАМА
- Реклами -