25.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Македонија Aко не ви се чека заминувајте од тука- Хаос на вакциналните пунктови...

Aко не ви се чека заминувајте од тука- Хаос на вакциналните пунктови во Скопје !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Закажани граѓани чекаат со часови за вакцина, неизвесно дали воопшто ќе бидат вакцинирани….

РЕКЛАМА
- Реклами -