34.9 C
Ohrid
понеделник, јули 15, 2024
ПочетнаМакедонијаВашите лајкови и коментари на битолскиот јутјубер Ритко му донесоа Ауди А7....

Вашите лајкови и коментари на битолскиот јутјубер Ритко му донесоа Ауди А7. (Видео)

Многумина од вас го исмејуваа и го осудуваа кога го кршеше неговиот автомобил, но вашето исмејување и коментари на битолскиот јутјубер му доведоа нов автомобил Ауди А7. Ритко оваа вест ја сподели со Шило Магазин, и сака уште еднаш јавно да им се заблагодари на неговите фанови.

Ритко Мемедов неодамна сподели дека неговиот јутјуб канал е исклучен од страна на Јутјуб. Причината за тоа како што наведи е самиот тој е поради тоа што бил репортиран од повеќе луѓе од различни држави….

Во продолжение погледнете го неговиот нов автомобил.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Кумановец два пати ја мажел малолетната ќерка за пари, сакал и трет но таа избегала и пријавила во полиција

Таткото на малолетна кумановчанка два пати ја мажел за пари. Се обидел истото да го направи и по трет пат се додека таа не...

Фатиме Фетаи стана доктор на науки

Обвинителката Фатиме Фетаи го одбрани докторскиот труд на тема „Главна расправа во практиката – предизвици и дилеми“ на правниот факултет „Јустинијан Први“. На одбраната,...

Градоначалникот Пецаков: На мое големо задоволство, заедно со премиерот Христијан Мицкоски денеска официјално го означивме почетокот на изградбата на новата спортска сала во ООУ...

На мое големо задоволство, заедно со премиерот Христијан Мицкоски денеска официјално го означивме почетокот на изградбата на новата спортска сала во ООУ „Ванчо Николески“...

Мицкоски од Охрид: Започнуваат значајните проекти кои им беа ветени на граѓаните.

Денес сум во Охрид каде започнуваат значајни проекти ветени на граѓаните. - Ветивме и остваруваме - камен темелник на спортска сала во Лескоец. Спортската...