25.9 C
Ohrid
недела, јули 25, 2021
Почетна Македонија Вашите лајкови и коментари на битолскиот јутјубер Ритко му донесоа Ауди А7....

Вашите лајкови и коментари на битолскиот јутјубер Ритко му донесоа Ауди А7. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Многумина од вас го исмејуваа и го осудуваа кога го кршеше неговиот автомобил, но вашето исмејување и коментари на битолскиот јутјубер му доведоа нов автомобил Ауди А7. Ритко оваа вест ја сподели со Шило Магазин, и сака уште еднаш јавно да им се заблагодари на неговите фанови.

Ритко Мемедов неодамна сподели дека неговиот јутјуб канал е исклучен од страна на Јутјуб. Причината за тоа како што наведи е самиот тој е поради тоа што бил репортиран од повеќе луѓе од различни држави….

Во продолжение погледнете го неговиот нов автомобил.

РЕКЛАМА

- Реклами -