22.8 C
Ohrid
понеделник, јули 26, 2021
Почетна Македонија Погледнете каков шофер е Шилегов. (Видео)

Погледнете каков шофер е Шилегов. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Градоначалникот на Скопје, Петре Шилегов, беше гостин на естрадниот магазин ,, Бекстејџ”.
Тој беше на ,,тест” возење со новинарката на ,,Бекстејџ”, a додека го возеше својот автомобил одговори на повеќе прашања.

Тој на прашањето ,,Дали ние како Македонци имаме сообраќајна култура”? – одговори:
,,Па не можам да кажам дека до крај се придржуваме на прописите општо.

РЕКЛАМА
- Реклами -