19.6 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Забава Видео: Битолскиот јутјубер Ритко ја лаже својата мајка дека е гej, погледнете...

Видео: Битолскиот јутјубер Ритко ја лаже својата мајка дека е гej, погледнете ја нејзината реакција…

Translate (Eng):[gtranslate]

Еден од најпознатите јутјубери во нашата држава, Ритко Мемедов кој е од Битола, продолжува со своите луди видеа на Јутјуб. Тој неодамна си купи нов луксузен автомобил, Ауди А7, и за него вика дека ги вложил сите пари кои ги имал на својата сметка во банка, а ја купил за да возврати на луѓето поради кои му беше згаснат Јутјуб каналот, кој подоцна успеа да го врати во функција.

На неговото последно видео, тој на својата мајка и кажува дека е хомесексуалец. На ова, неговата мајка одговори: Хомосексуалците готват, чистат, и дека не е нормално. После нејзиниот одговор, Ритко кажува како бил интимен со машко лице, како почнал да се депилира, и како сака да направи однос со својата мајка како две другарки….

РЕКЛАМА
- Реклами -