9.5 C
Ohrid
сабота, февруари 24, 2024
ПочетнаМакедонијаМакедонката која се омажи по врска од 24 часа а се разведе...

Македонката која се омажи по врска од 24 часа а се разведе по 5 дена, сега чека близнаци..

Македонската манекенка и модел Емилија Розман изненади на својот инстаграм-профил со објавата дека за неколку месеци ќе стане мајка.

Имено, таа објави фотографија на која ѝ се гледа трудничкото стомаче, а како што стави во описот, таа е во третиот месец од бременоста и чека близнаци.

Едно е подобро од две“, напиша манекенката, која неодамна го прослави својот 29-ти роденден, а минатата година, по само еден ден врска, се венча, за да се разведе по една недела.

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Џафери “упадна” во СВР Тетово, па ги искара вработените: Колку луѓе тука работите во оваа канцеларија ?!?!?!

Во улога на инспектор, техничкиот премиер, Талат Џафери беше во посета на СВР Тетово. Тој во една канцеларија затекна куп луѓе, а на прашање...

Сашко Коцев: Ајде сите пред МВР да играме оро и да не сликаат групно за пасош, исто како на свадба !!!

На „Златна бубамара“ се врати Сашко Коцев, откако лани не го водеше шоуто поради претходно договорени обврски. Коцев не беше официјален водител, туку неговите...

Пасоши ќе има за сите: Дочек на обрасците за пасоши на „Богородица“

Дочек на обрасците за пасоши на „Богородица“ Дополнителниот заменик министер за внатрешни работи Митко Бојмацалиев на Граничниот премин Богородица, синоќа ги пречека новите 140.000 обрасци...

Кристина Шикова поминува обука за водач на службено куче, што ја прави првата жена во Македонија која ќе биде официјално именувана како водач на...

Кристина Шикова поминува обука за водач на службено куче, што ја прави првата жена во Македонија која ќе биде официјално именувана како водач на...