15.5 C
Ohrid
вторник, мај 17, 2022
Почетна Забава Синоќа на небото над Шангај беше формиран скениран ′′ QR Code ′′...

Синоќа на небото над Шангај беше формиран скениран ′′ QR Code ′′ благодарение на различни дронови.

Translate (Eng):[gtranslate]

Синоќа на небото над Шангај беше формиран скениран ′′ QR Code ′′ благодарение на различни дронови.
Илјадници граѓани на овој град успеаја да симнат видео игра преку код. Дали е ова иднината на рекламирањето?