15.3 C
Ohrid
четврток, јуни 17, 2021
Почетна Забава Странецот слушнал песна на Сузана Спасовска, но не му текнува како се...

Странецот слушнал песна на Сузана Спасовска, но не му текнува како се викаше.. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Овој странец слушнал песна на Сузана Спасовска но не му текнува како се викаше оваа песна, но ќе се обиде да ви ја испее…

Но тоа што на англиски го изговори во превод значи „лижач на ѓумбир“, но ногу слично звучи. 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -