19 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Македонија Зоки Фаци има идеја како да се смират Јутјуберите Ритко и Лазаров:...

Зоки Фаци има идеја како да се смират Јутјуберите Ритко и Лазаров: ”Ќе си легните двајцата во кревет, и ќе си се опни*е по еднаш”

Translate (Eng):[gtranslate]

Јутјуберите од Македонија Ритко Мемедов и Стефан Лазаров од блиски другари, кои често можевме да ги видиме заедно станаа први непријатели. Неколку денови сме сведоци како тие двајца водат војна на интернет.

Нивната кавга започна кога и двајцата почнаа да се фалат кој бил повеќе популарен и кој на кого му помогнал во градењето на кариера.

Но контраверзниот Зоки Фаци има идеја како тие двајца најлесно да се смират и нивното поранешно пријателство да прерасне во љубов.

РЕКЛАМА

- Реклами -