19.6 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Естрада Велешките раперишта со бомби цело маало ќе го палеле (Хит на месецот!)

Велешките раперишта со бомби цело маало ќе го палеле (Хит на месецот!)

Translate (Eng):[gtranslate]

Конечно се разбуди музичката сцена во Македонија. Музичкиот правец најдобро се дефинира како Мотика стил па затоа и беше објавено во Мотика.мк.

Погледјте ги рапериштава

 

РЕКЛАМА

- Реклами -