15.3 C
Ohrid
петок, јуни 18, 2021
Почетна Македонија (ВИДЕО) Македонското знаме на спотот на официјалната химна за Европското првенство

(ВИДЕО) Македонското знаме на спотот на официјалната химна за Европското првенство

Translate (Eng):[gtranslate]

Македонското знаме се наоѓа на спотот на официјалната химна за Европското првенство која ја изведуваат Мартин Гарикс и Боно Вокс.

Нашето знаме се наоѓа на крајот на спотот каде навивачите пијат пиво во еден паб и гледаат спортски натпревар.

РЕКЛАМА
- Реклами -