14.6 C
Ohrid
сабота, јуни 12, 2021
Почетна Македонија Да се знае кои се главни на клиниката за стоматологија: За три...

Да се знае кои се главни на клиниката за стоматологија: За три паркинг места дури две рампи…

Translate (Eng):[gtranslate]

Фотографија за која се тврди дека е од Клиниката за стоматологија во Скопје

 

За три паркинг места дури две рампи…. Бравос!

РЕКЛАМА

- Реклами -