22.9 C
Ohrid
четврток, јули 18, 2024
ПочетнаЗабаваОдамна се немаше појавено нешто вака свежо во етерот: На Фејзбук јас...

Одамна се немаше појавено нешто вака свежо во етерот: На Фејзбук јас те гледам на Инстаграм те следам, мила со кого си !

Одамна се немаше појавено нешто вака свежо во етерот, да не расположи малку, да не насмее. Песната е отсвирена на инструмент кај народот познат како шабанајзер.

А текстот оди вака: Остана само мојта рана, како знае лече се… На Фејзбук јас те гледам на Инстаграм те следам, мила со кого си !!! Другарки твои питам солзите ги бришам, това момиче ме заборави…. 🙁

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Силно невреме го зафати Скопје: Кровна конструкција се заплетка на кабли од далновод.

Поради силното невреме кое го зафати Скопје, дел од кровна конструкција заврши на далновод. Кровната конструкција која ветрот ја оддува се заплетка во каблите од...

Украден калашников од полициската станица во Скопје

Во полициската станица во Карпош украдено е автоматско оружје „калашников“ брифираат извори на Порталикс. Информацијата ја потврди и МВР кои велат дека од 19 јуни...

При контрола на ноќен клуб во Тетово пронајдени 32 жени од Русија, Молдавија, Украина, Косово, Албанија, Србија, Словенија и Казахстан

Полициски службеници од СВР Тетово при контрола на ноќен клуб во тетовско Горно Седларце на 17/18.07 во периодот од 23:30 до 5 часот изутрината...

Бајден е позитивен на ковид-19, ќе паузира од кампањата

Американскиот претседател Џо Бајден е позитивен на ковид-19, потврди Белата куќа. Веста е објавена откако Бајден не се појавил на настан поврзан со претседателската...