4.2 C
Ohrid
вторник, јануари 18, 2022
Почетна Забава Одамна се немаше појавено нешто вака свежо во етерот: На Фејзбук јас...

Одамна се немаше појавено нешто вака свежо во етерот: На Фејзбук јас те гледам на Инстаграм те следам, мила со кого си !

Translate (Eng):[gtranslate]

Одамна се немаше појавено нешто вака свежо во етерот, да не расположи малку, да не насмее. Песната е отсвирена на инструмент кај народот познат како шабанајзер.

А текстот оди вака: Остана само мојта рана, како знае лече се… На Фејзбук јас те гледам на Инстаграм те следам, мила со кого си !!! Другарки твои питам солзите ги бришам, това момиче ме заборави…. 🙁

РЕКЛАМА