14.6 C
Ohrid
сабота, јуни 12, 2021
Почетна Свет Овој човек е кошмар за судиите во Босна: Со мобилен телефон ги...

Овој човек е кошмар за судиите во Босна: Со мобилен телефон ги снима кога доаѓаат на работа, кога си одат од работа, и како во работно време си уживаат во кафеана. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Овој човек е кошмар за сите судии во Босна, тој  не им дава на раат ни да пијат кафе ни да одат на работа, го прати секој нивен чекор откако наводно овој судија се обидел да заштити манијак кој нападнал малолетно девојче…
Пред неколку денови  Небојша ги снимаше судиите како во 10: 30 часот кога им е работно време тие си седнале во кафана и уживаат во нивното кафенце, па на висок тон ги бркаше од кафаната за да се вратат на нивното работно место бидеќи земаат плата од народот.

Во продолжение ви ги прикажуваме неговите видеа:

РЕКЛАМА
- Реклами -