15.3 C
Ohrid
четврток, јуни 17, 2021
Почетна Македонија Ексклузивно: Груевски уловен во друштво со преубава Србинка.

Ексклузивно: Груевски уловен во друштво со преубава Србинка.

Translate (Eng):[gtranslate]

Колегите од веб порталот Револуционер пред малку споделија фотографија од Будимпешта каде што се наоѓа поранешниот премиер и бегалец од правдата на Република Македонија, Никола Груевски.

Според информациите кои ги доставија заедно со фотографијата Груевски е во кафуле во Будимпешта, во друштво со преубава девојка која што по потекло од Србија.

Дали ова ќе биде трета среќа на поранешниот премиер времето ќе покаже?! -Пишуваа Револуционер?!

РЕКЛАМА

- Реклами -