14.6 C
Ohrid
сабота, јуни 12, 2021
Почетна Македонија Инциден на гробишта во с.Врапчиште: Свекорот ја нападнал 30 годишната снаа..

Инциден на гробишта во с.Врапчиште: Свекорот ја нападнал 30 годишната снаа..

Translate (Eng):[gtranslate]

Одделението за внатрешни работи – Гостивар поднесе кривична пријава против А.М.(61) од с.Врапчиште, гостиварско.

Пријавениот на 9 април годинава на гробиштата во с.Врапчиште физички ја нападнал неговата снаа Т.М.(30) од Гостивар.

…….

РЕКЛАМА
- Реклами -