19.6 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Македонија Двајца скопјани си ги бараат сопругите- полицијата трага по нив

Двајца скопјани си ги бараат сопругите- полицијата трага по нив

Translate (Eng):[gtranslate]

Вчера во 23.00 часот во Полициската станица Кисела Вода, З.Ж. (32) пријавил дека од дома се оддалечила неговата сопруга М.Ж. (42).

Исто така вчера, во 20.30 часот во Полициската станица Бит Пазар, С.А. (43) од Скопје пријавил дека од дома се оддалечила неговата сопруга М.С. (39).

Од МВР информираат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата.

РЕКЛАМА
- Реклами -