19.6 C
Ohrid
вторник, јуни 22, 2021
Почетна Забава Сагата продолжува: Откако Агнеса се разведе од екс директорот Роберт замина во...

Сагата продолжува: Откако Агнеса се разведе од екс директорот Роберт замина во манастирот Свети Василије Острошки

Translate (Eng):[gtranslate]

Откако се раздели од Робет Орданоски, поранешниот директор на АЕК, Ангеса Органџиева е една од нашите најпопуларни ифлуенсерки на социјалната мрежа Инстаграм.

Себеси се опишува како среќна мајка на Вивиен и Тифани, двете ќерки без кои не би можела да си го замисли животот.

Неколку месеци подцна, Агнеса и Роберт си живеат, секој свој живот, а се посветени на своите две ќерки. Агнеса неодамна објави слика како ужива со ќерките на погледот на езерото Козјак, но и едно необично видео, како гали змија- питон.

РЕКЛАМА

Агнеса е и голем верник што покажува нејзиниот последен пост кој е различен од другите. Овде нема шминка, фризура и скапа облека.

Таа замина на поклоничко патување во Црна гора, во манастирот Свети Василије Острошки. Изгледа дека во Острог, молејќи се, таа го пронаоѓа својот мир.


Извор: Галама-За повеќе детали тука…

- Реклами -