14.6 C
Ohrid
сабота, јуни 12, 2021
Почетна Македонија Денес се вакцинираше и Македонскиот Папа-Бранко Црвенковски.

Денес се вакцинираше и Македонскиот Папа-Бранко Црвенковски.

Translate (Eng):[gtranslate]

Денеска на вакциналниот пункт во спортскиот центар „Борис Трајковски“  се вакцинира против Ковид 19 и Македонскиот Папа Бранко Црвенковски.

РЕКЛАМА
- Реклами -