27.9 C
Ohrid
петок, јуни 25, 2021
Почетна Забава Мало момче ќе ви го стопли срцето со имитацијата на Витни Хјустон....

Мало момче ќе ви го стопли срцето со имитацијата на Витни Хјустон. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Исак Кирни ќе ви го згрее срцето со својата имитација на Витни Хјустон.

Малото момче, кое е родено со синдромот на Волф-Хиршхорн, ја изведе „I Have Nothing“ и стана хит на TikTok. Замислениот настап му донесе илјадници следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Whitney Houston (@whitneyhouston)

РЕКЛАМА
- Реклами -