9.3 C
Ohrid
понеделник, декември 6, 2021
Почетна Забава УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Стара баба сакаше да го бакне Путин во уста, тој...

УРНЕБЕСНО ВИДЕО: Стара баба сакаше да го бакне Путин во уста, тој едвај се одбрани!

Translate (Eng):[gtranslate]

Лидерот на Русија, Владимир Путин, се соочувал со многу непријатни ситуации во животот, но дефинитивно ова е врвот.

Путин, претседателот на Русија, е омилен лик на многу луѓе. А, оваа баба толку многу го сака што ја искористи шансата за да го гушне и бакне.

Жената беше нападна. А, во еден момент се гледа дека тргна да го бакне во уста. Па, претседателот на Русија мораше да ја тргне главата и на фин начин да ја одбие.

РЕКЛАМА

Очигледно старата баба не се грижеше премногу за нејзиниот потег. Па, толку многу ја освоил Путин, што едвај чекала да го бакне. А, очигледно тоа го планирала многу долго.