14.6 C
Ohrid
сабота, јуни 12, 2021
Почетна Македонија Емотивно Видео: Штипската полицијата го иселува семејството Трајкови од сопствениот дом.

Емотивно Видео: Штипската полицијата го иселува семејството Трајкови од сопствениот дом.

Translate (Eng):[gtranslate]

Вистинска голгота за семејството Трајкови од Штип, по 50 години живот утринава се соочија пак со налог за иселување…

Во продолжение погледнете го видеото:

РЕКЛАМА
- Реклами -