10.9 C
Ohrid
понеделник, октомври 18, 2021
Почетна Свет Човек од Сочи убил двајца извршители откако тие дошле да го иселат...

Човек од Сочи убил двајца извршители откако тие дошле да го иселат неговото семејство од нивниот дом !!

Translate (Eng):[gtranslate]

Еден човек од Сочи уби двајца извршители откако тие дојдоа да го иселат неговото семејство од нивното живеалиште, изјави денеска извор од регионалните служби за итни случаи.

Двајца (извршители) беа убиени, изјави извор за ТАЅ Ѕ, додавајќи дека врз нив било пукано….

РЕКЛАМА