23.9 C
Ohrid
петок, јули 30, 2021
Почетна Македонија Премиерот Зоран Заев со сопругата Зорица го следат историскиот наптревар Македонија –...

Премиерот Зоран Заев со сопругата Зорица го следат историскиот наптревар Македонија – Австрија

Translate (Eng):[gtranslate]

Премиерот Зоран Заев со сопругата Зорица го следат историскиот наптревар меѓу Македонија – Австрија во мундијалот Еуро 2020, кој се оддржуа во Букурешт, Романија.

РЕКЛАМА
- Реклами -