21.1 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Забава Го пронајдовме македонскиот шампион во пиење ракија.. (Видео)

Го пронајдовме македонскиот шампион во пиење ракија.. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Нашиот народ вели, кој не пие од кафана, пие од аптека, а чичето дефинитивно не е од тие вторите.  Многумина од вас сигурно ќе се запрашаат е зошто носи маичка од Зегин?! па маичката му била дадена за ден водици 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -