27.9 C
Ohrid
сабота, јули 13, 2024
ПочетнаЗабаваЕве што мисли битолчанецот Ритко во врска со фудбалскиот меч помеѓу Македонија...

Еве што мисли битолчанецот Ритко во врска со фудбалскиот меч помеѓу Македонија и Австрија.

Битолксиот јутјубер Ритко јавно го даде своето мислење во врска со натпреварот помеѓу Македонија и Австрија. Според Ритко загубата на мечот се должи на тоа што мнoгу не мавале Aвстриците, а судијата бил п е д е р.

Во продолжение погледнете го видеото 🙂

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Медицинска сестра малтретирала бебе?!!- Таравари вели одговорност ќе има!

Министерот за здравство Арбен Таравари вечерва во објава на Фејсбук информира дека дознал за случајот со претепаното тримесечно бебе на Клиниката за детски болести,...

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин и уметниците од оркестарот на Македонската филхармонија. Охрид периодов е културен центар...

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на телата

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, попладнево се пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на...

Врие од полиција во скопски Центар по вознемирувачките снимки објавени во јавност

Врие од полиција во скопски Центар, откако вчера во јавноста беа пуштени вознемирувачки снимки од деца кои вандализираат парк во Капиштец. Снимките ги анализираат...