22 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Забава Еве што мисли битолчанецот Ритко во врска со фудбалскиот меч помеѓу Македонија...

Еве што мисли битолчанецот Ритко во врска со фудбалскиот меч помеѓу Македонија и Австрија.

Translate (Eng):[gtranslate]

Битолксиот јутјубер Ритко јавно го даде своето мислење во врска со натпреварот помеѓу Македонија и Австрија. Според Ритко загубата на мечот се должи на тоа што мнoгу не мавале Aвстриците, а судијата бил п е д е р.

Во продолжение погледнете го видеото 🙂

РЕКЛАМА
- Реклами -