27.9 C
Ohrid
сабота, јули 31, 2021
Почетна Свет Со камења се обидуваат да ја избркаат мечката, додека таа им ги...

Со камења се обидуваат да ја избркаат мечката, додека таа им ги јаде овците. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Сточар од Србија објави вознемерувачко видео на кое се гледа како мечка го јаде неговото стадо со овци.

Кутар човек со фрлање камења и со висок тон се обидува да ја испалши мечката за да не му заколи уште овци од неговото стадо.

Во продолжение погледнете го видеото:

РЕКЛАМА

- Реклами -