21.1 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Видео - Змија снимена во центарот на Скопје

Видео – Змија снимена во центарот на Скопје

Translate (Eng):[gtranslate]

Како што може да се види од видеото кое се шири на социјалните мрежи змија се шета на кејот покрај реката Вардар во делот на Министерството за Надворешни работи.

Засега нема информации за каков вид на змија станува збор, но граѓаните овие денови постојано фотографираат змии како се шетаат низ населените места се почесто.

РЕКЛАМА
- Реклами -