21.1 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Забава Игор Џамбазов: Што ти е животот, истите што ми викаа штетен бил...

Игор Џамбазов: Што ти е животот, истите што ми викаа штетен бил канабисот, денес ми бараат масло.

Translate (Eng):[gtranslate]

Игор Џамбазов постојано успева да го привлече вниманието на јавноста со своите објави на Инстаграм, без разлика на нивната содржина.

Иако најчесто тоа го прави со фотографии со неговата сакана Ирина, овојпат Џамбазов со друго успеа да ја заинтригира Инстаграм екипата.

Имено, актерот сподели фотогафија на која пишува:

РЕКЛАМА

- Реклами -