И тоа се случи: Премиерот Заев побара од водителката да му напише 5-ка на раката !!

Премиерот Зоран Заев вечерва е гостин во емисијата „Топ тема“ на Телма телевизија.

„Да ми пишете петка на работа ако успее проектот за Чебрен, ако не една голема бандера“, побара премиерот Зоран Заев, откако новинарката рече дека цела нејзина кариера слуша како се најавува изградбата на Чебрен.

Еве како славните слабеат килограми! Изгубете 30 кг со природен пијалок!
Премиерот рече дека во следните години започнува реализација на капителните инвестиции.

4news.mk

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here