23.3 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Забава Албанката Дуа Липа е ново заштитно лице на Версаче. (Фото)

Албанката Дуа Липа е ново заштитно лице на Версаче. (Фото)

Translate (Eng):[gtranslate]

Популарната пејачка Дуа Липа стана заштитно лице на новата колекција на Версаче. На Инстаграм се појавија снимки од фотосесија.

Во рекламната кампања, пејачката се појави со огнено црвена коса и носи кожени светли палта, фустани со хипнотички отпечаток од Ла Грека, кожни шалови и заводливи костуми.

Самата Липа признава дека партнерството со Версаче е незаборавно искуство за неа.

РЕКЛАМА

„Никогаш нема да го заборавам овој ден!“, напиша таа на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

- Реклами -