31.9 C
Ohrid
понеделник, август 2, 2021
Почетна Забава ФОТО: Карлеуша со приватен џет пристигна во Охрид во фустан од 1.300...

ФОТО: Карлеуша со приватен џет пристигна во Охрид во фустан од 1.300 евра

Translate (Eng):[gtranslate]

Една од најатрактивните балкански пејачки Јелена Карлеуша пристигна во Охрид за да го одржи првиот настап по речиси една година пауза.

Српската пејачка вечерва има настап во Охрид, прв по пауза од речиси една година заради засилените мерки за заштита од пандемијата.

Во текот на денот, атрактивната пејачка пристигна во Охрид со приватен џет и објави неколку фотки и видеа од нејзиниот лет и од Охрид.

РЕКЛАМА

За патувањето 42-годишната дива беше облечена во Versace фустан, кој чини 1.300 евра според официјалната страна на брендот.

- Реклами -