ФОТО: Карлеуша со приватен џет пристигна во Охрид во фустан од 1.300 евра

Една од најатрактивните балкански пејачки Јелена Карлеуша пристигна во Охрид за да го одржи првиот настап по речиси една година пауза.

Српската пејачка вечерва има настап во Охрид, прв по пауза од речиси една година заради засилените мерки за заштита од пандемијата.

Во текот на денот, атрактивната пејачка пристигна во Охрид со приватен џет и објави неколку фотки и видеа од нејзиниот лет и од Охрид.

За патувањето 42-годишната дива беше облечена во Versace фустан, кој чини 1.300 евра според официјалната страна на брендот.

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here