23.3 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Забава Карлеуша заврши со нозете во вис пред нејзиниот настап во Охрид. (Видео)

Карлеуша заврши со нозете во вис пред нејзиниот настап во Охрид. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Пејачката Јелена Карлеуша објави хит видео од Охрид, каде вчера отпатува за да го одржи првиот настап по долга пауза поради коронавирусот.

Имено, таа објави стори од хотелската соба каде што беше сместена на нејзиниот профил на Инстаграм, во кое можете да видите како се загрева пред настапот.

Облечена во тесно трико и високи потпетици, Јелена реши да испроба неколку движења на еден од луѓето од нејзиниот тим и заврши на подот.

РЕКЛАМА

Кареуша падна на задникот, а човекот кој се обиде да го „нападне“, брзо и помогна да стане од земја.

NEWS24

- Реклами -