6.1 C
Ohrid
петок, февруари 23, 2024
ПочетнаЗабаваСораја се пофали колку е убава, но нејзините фанови и одговорија: И...

Сораја се пофали колку е убава, но нејзините фанови и одговорија: И во Југо да вложиш 50.000 евра ќе биде Ферари !!

Старлетата Сораја Вучелиќ обожава естетска хирургија, па затоа направи неколку интервенции на себе, кои не ги крие. Сепак, корисниците на социјалните мрежи често не разликуваат дали таа повторно била кај пластичен хирург или лошо го применила Фотошоп.

Имено, таа на својот Инстаграм профил објави фотографија во минијатурно бикини, а горниот дел едвај успеа да покрие дел од нејзините гради.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

„Бомбетина“, „Секоја чест како како изгледаш“, „Ти си супер“, „Ти си вистинска бомба“, се само некои од позитивните коментари.
паметење

Иако многумина беа воодушевени од нејзината бујна става, сепак во коментарите имаше такви кои ја коментираа нејзината пластична операција.

„Можеше да ставиш уште поголеми гради, и целосно да го исечеш носот, за што ти треба нос? – праша еден од следбениците.

Наскоро тој собра над 20 лајка на коментарот.

„И во Застава 101, ако вложиш 50.000 евра, луѓето би помислиле дека тоа е Ферари. Пластиката е чудо„ – додаде тој.

Да потсетиме, Сораја учествуваше во регионалниот „Големиот брат“ пред 10 години, по што нејзиниот живот радикално се промени, а судејќи според фотографиите од минатото, нејзиниот изглед исто така се смени радикално.

Извор: Вечер

spot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Трагично заврши потрагата по исчезнатиот Александар од Прилеп

Потрагата по лицето Александар Јошовески од Прилеп на кого му беше изгубена трагата вчера попладне за жал е пронајден починат вечерва. Ова преку социјалните мрежи...

„Несериозен е предлогот на ВМРО-ДПМНЕ за продолжување на важноста на пасошите“, рече Маричиќ

Предлогот законските измени на ВМРО-ДПМНЕ за продолжување на важноста на патните исправи е правна несигурност за граѓаните, изјави вечерва вицепремиерот Бојан Маричиќ на новинарско...

Максим Димитриевски е претседателски кандидат на ЗНАМ за претстојните избори.

Максим Димитриевски е претседателски кандидат на ЗНАМ за претстојните избори. Партијата Движење ЗНАМ - За наша Македонија вечерва во Скопје ќе го одржи првиот...

ДНК со поддршка до Силјановска-Давкова: Време е да си добиеме мајка!

Популарното музичко дуо ДНК јавно и искажа поддршка на професорката Гордана Силјановска-Давкова, која се пријавила на јавниот повик за избор на кандидат на ВМРО-ДПМНЕ...