Сораја се пофали колку е убава, но нејзините фанови и одговорија: И во Југо да вложиш 50.000 евра ќе биде Ферари !!

Старлетата Сораја Вучелиќ обожава естетска хирургија, па затоа направи неколку интервенции на себе, кои не ги крие. Сепак, корисниците на социјалните мрежи често не разликуваат дали таа повторно била кај пластичен хирург или лошо го применила Фотошоп.

Имено, таа на својот Инстаграм профил објави фотографија во минијатурно бикини, а горниот дел едвај успеа да покрие дел од нејзините гради.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)

„Бомбетина“, „Секоја чест како како изгледаш“, „Ти си супер“, „Ти си вистинска бомба“, се само некои од позитивните коментари.
паметење

Иако многумина беа воодушевени од нејзината бујна става, сепак во коментарите имаше такви кои ја коментираа нејзината пластична операција.

„Можеше да ставиш уште поголеми гради, и целосно да го исечеш носот, за што ти треба нос? – праша еден од следбениците.

Наскоро тој собра над 20 лајка на коментарот.

„И во Застава 101, ако вложиш 50.000 евра, луѓето би помислиле дека тоа е Ферари. Пластиката е чудо„ – додаде тој.

Да потсетиме, Сораја учествуваше во регионалниот „Големиот брат“ пред 10 години, по што нејзиниот живот радикално се промени, а судејќи според фотографиите од минатото, нејзиниот изглед исто така се смени радикално.

Извор: Вечер

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here