27.9 C
Ohrid
сабота, јули 13, 2024
ПочетнаЗабаваПосле Гавазова и Елена Велевска се соблече гола. (Фото)

После Гавазова и Елена Велевска се соблече гола. (Фото)

Сузана Гавазова и Елена Велевска дефинитивно важат за можеби најпопуларните, но и најатрактивните, најзгодните и најсексапилни македонски фолк пејачки последниве години. Но, годиниве наназад, за нив исто така во медиумите често можевме да прочитаме дека двете фолкерки воопшто не се во добри односи. Секој медиум имаше своја приказна.

Но работите сега се сменаа, од непријателки двете најзгодни фолкерки ги закопаа секирите и станаа најдобри другарки, другарки кои се копираат.

Елена и Сузе се одлучија да ги почастат нивните фанови со топлес фотографии, но која од двете пејачки имаа поубаво деколте, оставаме на вас да одлучите.

 

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Медицинска сестра малтретирала бебе?!!- Таравари вели одговорност ќе има!

Министерот за здравство Арбен Таравари вечерва во објава на Фејсбук информира дека дознал за случајот со претепаното тримесечно бебе на Клиниката за детски болести,...

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин

64. Издание на Охридско лето започна синоќа со настап на виолионистот Џулијан Рахлин и уметниците од оркестарот на Македонската филхармонија. Охрид периодов е културен центар...

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на телата

Две малолетни момчиња и две девојчиња на возраст од 14-17 години, попладнево се пронајдени во куќа во Скопје во безсознание и со повреди на...

Врие од полиција во скопски Центар по вознемирувачките снимки објавени во јавност

Врие од полиција во скопски Центар, откако вчера во јавноста беа пуштени вознемирувачки снимки од деца кои вандализираат парк во Капиштец. Снимките ги анализираат...