34.9 C
Ohrid
понеделник, јули 15, 2024
ПочетнаЗабаваДа се знае кој е домаќин човек: Сите на плажа со пешкири,...

Да се знае кој е домаќин човек: Сите на плажа со пешкири, тој од дома го собрал тепихот.

Луѓето едвај дочекаа летни одмори и плажа, па од еуфорија зграпчуваат што можат само да се релаксираат покрај брегот и да започнат да пливаат и да се сончаат.

Посебно внимание привлече ова момче, кое одеше покрај црногорското приморје со тепих под пазувите, наместо пешкир.

Неговата фотографија стана вирална и сите ја споделија со генијални коментари, бидејќи остана отворено прашањето зошто момчето пред се’ го однесе тепихот на плажа.

Најдоброто од сè е што апсолутно никој на плажата не го гледа чудно, иако е јасно дека не е многу вообичаено да се види вакво нешто.

spot_imgspot_img
spot_img
ПОВРЗАНИ СТАТИИ

Најпопуларни

Повеќе постови

Кумановец два пати ја мажел малолетната ќерка за пари, сакал и трет но таа избегала и пријавила во полиција

Таткото на малолетна кумановчанка два пати ја мажел за пари. Се обидел истото да го направи и по трет пат се додека таа не...

Фатиме Фетаи стана доктор на науки

Обвинителката Фатиме Фетаи го одбрани докторскиот труд на тема „Главна расправа во практиката – предизвици и дилеми“ на правниот факултет „Јустинијан Први“. На одбраната,...

Градоначалникот Пецаков: На мое големо задоволство, заедно со премиерот Христијан Мицкоски денеска официјално го означивме почетокот на изградбата на новата спортска сала во ООУ...

На мое големо задоволство, заедно со премиерот Христијан Мицкоски денеска официјално го означивме почетокот на изградбата на новата спортска сала во ООУ „Ванчо Николески“...

Мицкоски од Охрид: Започнуваат значајните проекти кои им беа ветени на граѓаните.

Денес сум во Охрид каде започнуваат значајни проекти ветени на граѓаните. - Ветивме и остваруваме - камен темелник на спортска сала во Лескоец. Спортската...