Позната македонска водителка: Благодарение на МВР украдениот електричен тротинет повторно е во мои раце.

Водителката Александра Илиевска, поранешна домаќинка во шоуто „Брза кујна“, на „Инстаграм“ сподели апел за било каква информација за нејзиниот електричен тротинет, кој бил дрско украден вчеравечер.

Нејзината објава за кратко време се рашири низ социјалните мрежи, со цел што побрзо да се најде дрскиот крадец и тротинетот повторно да биде вратен кај сопственичката.

Денес Александра јавно се зблагодари кон МВР за брзата реакција…

Нема достапен опис

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here