31.9 C
Ohrid
понеделник, август 2, 2021
Почетна Македонија Александра беше прекрасна личност, таа работеше како медицинска сестра, исто така беше...

Александра беше прекрасна личност, таа работеше како медицинска сестра, исто така беше и успешна каратиска….

Translate (Eng):[gtranslate]

Штип денес е завиен во црно, огромна загуба за семејствата на Александра и Трајче.

Двојна трагедија му се случува на Штип во последните 24 часа. На истото место, ноќва, се обеси и 22-годишната Александра на, вчера, идентично починатото 25-годишно момче од Штип Трајче. Низ медиумите кружи вест дека тие двајца биле и верени, но поради недозволена љубов од страна на родителите овие двајца млади ангели се одлучиле да си ги одземат своите животи.

 

РЕКЛАМА

Денес преку социјалните мрежи се опрости и градоначалникот на Штип Д-р Сашко Николов:

Мила душо наша 🙁
Ангел наш 🙁
Почивај во мир 🙁
Каратистка, вредна медицинска сестра, прекрасна личност.. Напиша

- Реклами -