23.9 C
Ohrid
петок, јули 30, 2021
Почетна Македонија Полициски службеници преку Фејсбук бараат да си купат службени пантолони !!! (ФОТО)

Полициски службеници преку Фејсбук бараат да си купат службени пантолони !!! (ФОТО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Ексклузивно ‼️
За прв пат во историјата, ексклузивно полициски огласи‼️
Се бара униформа, опрема, футроли, опасачи
Бидејќи Македонската полиција е свесна и не сака да тежи на буџетот на МВР, се користи еден стар потврден и ефективен метод – стоковна размена
Свечено се враќаме во феудализам, благодарение на програмата на Министерот за ЕВРОПСКА И ЗАДОВОЛНА ПОЛИЦИЈА
Иако понудените артикли ќе бидат со поминат рок на траење со малку избледена боја можеби и со мали крпеници но нели “боље ишта него ништа”®️.
Се моли Министерство за внатрешни работи доколку има нешто заостанато по магацини да донира на огласите. Па нека е и со петокрака петли и ќе бидат заменети…. Доколку се најде чесен донатор и за нив!!!
Ај со среќа и аирлија да ни е ЗАДОВОЛНАТА ПОЛИЦИЈА ®️
Oliver Spasovski не ја барај веќе, ја пронајдовме

Фејсбук статус на Синдикат на полиција во Македонија – СПМ.

РЕКЛАМА
- Реклами -