Откриено кои се трите голи девојки кои направија хаос во Црна Гора

19-годишната Дијана Оксаниќ, 21-годишната Руслана Ковкова и 21-годишната Викторија Рохалчук се приведени и казнети со по 450 евра.

Тие беа приведени и беа казнети поради голотија на Јадранската магистрала а се Украинки и ова не им е прва средба со полицијата.

Минатата недела тие направија скандал и во Црна Гора – најпрвин голи шетале низ Котор, а потоа биле снимени како се полеваат со вода од пожарникарско црево на Јадранската магистрала.

Откриено е дека тие се истите кои во април завршија во затвор откако со уште 10-тина девојки се фотографираа голи на тераса на облакодер во Дубаи.

 

 

 

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here