23.9 C
Ohrid
петок, јули 30, 2021
Почетна Свет Откриено кои се трите голи девојки кои направија хаос во Црна Гора

Откриено кои се трите голи девојки кои направија хаос во Црна Гора

Translate (Eng):[gtranslate]

19-годишната Дијана Оксаниќ, 21-годишната Руслана Ковкова и 21-годишната Викторија Рохалчук се приведени и казнети со по 450 евра.

Тие беа приведени и беа казнети поради голотија на Јадранската магистрала а се Украинки и ова не им е прва средба со полицијата.

Минатата недела тие направија скандал и во Црна Гора – најпрвин голи шетале низ Котор, а потоа биле снимени како се полеваат со вода од пожарникарско црево на Јадранската магистрала.

РЕКЛАМА

Откриено е дека тие се истите кои во април завршија во затвор откако со уште 10-тина девојки се фотографираа голи на тераса на облакодер во Дубаи.

 

 

 

- Реклами -