31.9 C
Ohrid
понеделник, август 2, 2021
Почетна Македонија Пред точно една година беа обезбедени и монтирани завеси за полицијата во...

Пред точно една година беа обезбедени и монтирани завеси за полицијата во Виница.

Translate (Eng):[gtranslate]

АКТИВНОСТ НА ОСНОВНАТА ОРГАНИЗАЦИЈА НА МПС ВИНИЦА
Пред точно една година со цел подобрување на работните услови на вработените и членовите на МПС од ОО Виница од средствата за тековно функционирање на ОО на МПС се обезбедени и монтирани завеси и корнизи во сите канцеларии во ОВР Виница‼️

May be an image of 2 people

РЕКЛАМА
- Реклами -