23.3 C
Ohrid
среда, август 4, 2021
Почетна Македонија Демолирана пријавницата за паркинг на градскиот плоштад во Охрид !!!

Демолирана пријавницата за паркинг на градскиот плоштад во Охрид !!!

Translate (Eng):[gtranslate]

Револтиран граѓанин ја демолирал пријавницата за паркинг на градскиот плоштад во Охрид.

Како што дознаваме, тој имал вербална расправија со вработените по што им рекол дека со нив нема работа и дека ја бара директорката на ЈП Билјанини извори кое стопанисува со паркинзите.

На местото на настанот пристигнала и полиција.

РЕКЛАМА

ОХРИД 24 во текот на утрешниот ден ќе побара и став од јавното претпријатие.

Извор: ohrid 24

- Реклами -