27.9 C
Ohrid
сабота, јули 31, 2021
Почетна Забава Другарката на Зоки Фаци, Сораја не ја знае таблицата по множење. (Видео)

Другарката на Зоки Фаци, Сораја не ја знае таблицата по множење. (Видео)

Translate (Eng):[gtranslate]

Математиката е природна наука, но не му оди секому од рака, особено не на старлетите.

Старлетата Сораја Вучелиќ не се покажа најдобро кога ја запрашаа да помножи некои броеви.

За нејзиното незнаење, таа се правдаше со замор по петтото интервју.

РЕКЛАМА

Иако беше добро расположена за време на целото снимање, Сораја не се прослави одговарајќи на наједноставното прашање -колку е 5 помножено со 7. Таа се обиде неколку пати, но не го кажа точниот одговор, инаку Сораја важи за блиска пријателка со контраверзниот новинар Зоки Фаци.

– Јао, те молам, немој! – рече збунета на крајот од Сораја.

- Реклами -