Зоки Фаци не мирува: Кога ќе ги земам парите од оштетата, 5 души ќе летуваат на МАЛДИВИТЕ на моја сметка..

Зоки Фаци деновиве повторно е главна тема во македонската јавност, а причината е снимката која кружи на социјалните мрежи.

Нема достапен опис

Естрадниот новинар Зоран Василевски познат во јавноста како Зоки Фаци важи за човек кој секогаш отворено го кажува она што го мисли.

Откако се појави ексциплитна содржина во која контраверзниот новинар задоволува непознато машко лице, веднаш Шило Магазин го исконтактира Зоки а тој ни откри дека се работи за добра монтажа и дека случајот е веќе пријавен во полиција. Нема достапен опис

Денес на социјалната мережа Инстаграм со статус повторно се огласи и оштетениот.

Случајот е во рацете на оделот за Сајбер Криминал, откако ќе се открие лицето кое ми го наруши угледот и честа ќе добие и приватна тужба, а со парите од оштетата 5 верни фанови  ќе летуваат бесплатно на Малдивите.Нема достапен опис

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here