18.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Забава Стаорец успеа да ги преплаши сите пратеници во парламентот. (ВИДЕО)

Стаорец успеа да ги преплаши сите пратеници во парламентот. (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Претседателката на регионалниот парламент на Андалузија, Марта Боске, им се обраќаше на пратениците кога големиот глодар реши да се приклучи на дебата во собраниската сала.

Претседателката крикна и остана во шок, а пратениците се обидоа да сторат нешто.

Или ништо, бидејќи се врткаа наоколу посматрајќи го стаорецот.

РЕКЛАМА
- Реклами -