18.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Забава Познатата српска пејачка нападната од обожавател на настап во Македонија, обезбедувањето веднаш...

Познатата српска пејачка нападната од обожавател на настап во Македонија, обезбедувањето веднаш изреагира. (ВИДЕО)

Translate (Eng):[gtranslate]

Младата српска пејачка Теодора Џехверовиќ викендов настапуваше во Македонија.

За време на еден од нејзините настапи се случи нешто што пејачката не го очекуваше, а очигледно изненадено беше и обезбедувањето.

Еден обожавател успеа да го пројде обезбедувањето во локално и да се качи на бината за да дојде до Теодора.

РЕКЛАМА

Момчето и пријде на пејачката зад грб што неа ја изненади и исплаши на секунда, но кога сфати дека тој сака само прегратка од неа таа возврати.

убавина и здравје.

- Реклами -