Вучиќ на кафе со Дарко Панчев – Ми се исполни желбата да се сретнам со фудбалската легенда

Претседателот на Република Србија Александар Вучиќ се пофали на својот инстаграм профил дека му се исполнило желбата да се сретне со фудбалската легенада Дарко Панчев

Тој објави и фотографија на која кломентираше дека конечно се сретнал со еден од најдобрите фудбалери на овие простори

Со македонската и југословенската легенда напиша Вучиќ

ОСТАВИ КОМЕНТАР

Please enter your comment!
Please enter your name here