18.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Забава Вучиќ: Првпат на вечера кај Ана -Крилцата се супер

Вучиќ: Првпат на вечера кај Ана -Крилцата се супер

Translate (Eng):[gtranslate]

Александар Вучиќ сношти објавил на Инстаграм дека е прв пат кај премиерката Ана Брнабиќ на вечера, илустрирајќи со фотографија во опуштена атмосвера покрај скара.

На менито биле пилешки крилца, кои Вучиќ ги пофали со констатација дека Ана не ги јаде.

“Прва пат кај Ана на Вечера. Крилцата се супер. Проблем е што Ана не ги јаде, а јас неожам да им одолеам“, напишал Вучиќ на Инстаграм профилот иднината на Србија, посакувајќи убав викенд.

РЕКЛАМА

 

- Реклами -