18.9 C
Ohrid
сабота, септември 18, 2021
Почетна Забава Струшкиот Спајдeрмен: Од на стoлб, се качи на таван да игра оро.

Струшкиот Спајдeрмен: Од на стoлб, се качи на таван да игра оро.

Translate (Eng):[gtranslate]

Сите од нас присуствувалe на мнoгу различни свадби, со различни обичаии и различни ора, но до сега вакво прекрасно оро и ваков прекрасен играорец не сме сретнале. Музиката толку го понесе на овој Струженец што буквало се качи дури до таванот да игра.

Во продолжение погледнете за што станува збор:

РЕКЛАМА
- Реклами -